Zaznacz stronę

Zostaw numer

 

Oddzwonimy

z promocyjną ofertą

do 3 miesięcy gratis !

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie  przez East and West Sp. z o.o. danych dotyczących podanego numeru telefonu w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie), w szczególności w celu kontaktu przedstawiciela Operatora i przedstawienia oferty usług świadczonych przez Operatora.Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania numeru telefonu podanego w formularzu kontaktowym.
Administrator danych: East and West Sp. z o.o. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie) o ile wyraża Państwo na to zgodę; wykazanie, że wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Z tego powodu, zbieramy i przechowujemy informacje na temat tego kiedy (datę i godzinę), skąd (adres IP urządzenia) i jaki numer telefonu został nam udostępniony (wypełniamy obowiązki prawne).
Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo dostępu do danych, ich sprostowania i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, którego dokonujemy w celu realizacji naszych prawnie usprawiedliwionych interesów. Ponadto w sytuacjach określonych w prawie ochrony danych osobowych oraz w zakresie tam wskazanym, prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania i prawo do przeniesienia danych osobowych; prawo do wycofania zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie;  prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Czas przetwarzania: Państwa dane osobowe będziemy przetwarzać przez 12 miesięcy od dnia, w którym nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem lub do dnia wycofania zgody na przetwarzanie danych w zależności od tego, który moment nastąpi szybciej, a w przypadku wystąpienia sporu na temat zgodności przetwarzania danych z prawem, do czasu jego rozstrzygnięcia. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu East and West Sp. z o.o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez East and West Sp. z o.o. znajdują się na stronie www.eastwest.com.pl
!DOCTYPE html> ID:281435212427639